Actief met PFAS en PFOS
Het nieuws over PFAS en PFOS lijkt iets op de achtergrond te raken. Maar dat wil niet zeggen dat Attero hier geen aandacht meer voor heeft.
Woensdag 19 februari a.s. is er een Algemeen Overleg in de Tweede Kamer van de commissie Infrastructuur en Waterstaat over PFAS. Attero is actief betrokken geweest bij een brief aan de leden van deze commissie welke namens de VA (Vereniging Afvalbedrijven) en de NVPG (Nederlandse Vereniging van Procesmatige Grondbewerkingsbedrijven) gestuurd is. Hierbij wordt de problematiek rondom PFAS en PFOS helder onder de aandacht gebracht.
Ook via onze vertegenwoordigers bij VNO-NCW en in de Taskforce van het ministerie zijn wij druk bezig dit probleem op te lossen. Zo hopen we op werkbare wet- en regelgeving voor de grond- en baggersector. Heeft u vragen over grond, PFAS of PFOS met betrekking tot recycling? Neem dan contact op met onze accountmanagers Mineraal.